Укр Рус

Про безоплатну правову допомогу
Стаття 11. Організація особистого прийому осіб для надання безоплатної первинної правової допомогиСт. 11 ЗУ Про безоплатну правову допомогу від 02.06.2011 № 3460-VI1. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані проводити особистий прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування.

2. Прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, проводиться постійно в установлені дні та години. Графік прийому осіб повинен бути доведений до їх відома.

3. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечують проведення особистого прийому осіб висококваліфікованими працівниками, які можуть чітко і доступно надати роз'яснення положень законодавства та консультації з питань реалізації прав і свобод людини і громадянина та виконання обов'язків.

4. Якщо під час особистого прийому встановлено, що особа потребує надання безоплатної вторинної правової допомоги, працівник, який проводить особистий прийом, зобов'язаний роз'яснити їй порядок подання звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Стаття 1 ...9 10 11 12 13 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про безоплатну правову допомогу від 02.06.2011 № 3460-VI 

Рекомендовані сторінки

Про безоплатну правову допомогу Стаття 12. Надання безоплатної первинної правової допомоги спеціалізованими установами, іншими суб'єктами Про безоплатну правову допомогу Стаття 13. Поняття безоплатної вторинної правової допомоги Про безоплатну правову допомогу Стаття 14. Суб'єкти права на безоплатну вторинну правову допомогуДодати коментар до ст.11 ЗУ Про безоплатну правову допомогу від 02.06.2011 № 3460-VI