Укр Рус

Про державну допомогу сім ям з дітьми
Стаття 2. Поняття і терміни, що вживаються у цьому ЗаконіСт. 2 ЗУ Про державну допомогу сім ям з дітьми від 21.11.1992 № 2811-XIIУ цьому Законі поняття і терміни вживаються у такому значенні:

дитина - особа віком до 18 років , якщо згідно з законом вона не набуває прав повнолітньої раніше;

сім'я з дітьми - поєднане родинними зв'язками та зобов'язаннями щодо утримання коло осіб, у якому виховуються рідні, усиновлені діти, а також діти, над якими встановлено опіку чи піклування;

малозабезпечена сім'я з дітьми - сім'я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї;

прожитковий мінімум для сім'ї - визначена для кожної сім'ї залежно від її складу сума прожиткових мінімумів, розрахованих і затверджених відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

середньомісячний сукупний доход сім'ї - обчислений у середньому за місяць доход усіх членів сім'ї з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті