Укр Рус

Про державну допомогу сім ям з дітьми
Стаття 6. Термін розгляду документів для призначення державної допомоги сім'ям з дітьмиСт. 6 ЗУ Про державну допомогу сім ям з дітьми від 21.11.1992 № 2811-XIIДокументи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, подаються особою, яка претендує на призначення допомоги, самостійно. За наявності письмової заяви особи, яка претендує на призначення допомоги, але за станом здоров'я або з інших поважних причин не може самостійно зібрати необхідні документи, збір зазначених документів покладається на органи, що призначають допомогу.

Документи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає та здійснює виплату державної допомоги, протягом 10 днів з дня звернення.

Про призначення державної допомоги чи про відмову в її наданні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і здійснює виплату державної допомоги сім'ям з дітьми, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом 5 днів після прийняття відповідного рішення.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну допомогу сім ям з дітьми від 21.11.1992 № 2811-XII 

Рекомендовані сторінки

Про державну допомогу сім ям з дітьми Стаття 5. Органи, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги сім'ям з дітьми Про державну допомогу сім ям з дітьми Стаття 7. Право на допомогу у зв'язку з вагітністю та пологамиДодати коментар до ст.6 ЗУ Про державну допомогу сім ям з дітьми від 21.11.1992 № 2811-XII