Укр Рус

Про Державну прикордонну службу України
Стаття 15. Обмеження політичної діяльності в Державній прикордонній службі України Ст. 15 ЗУ Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IVВійськовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України на період військової служби та роботи зупиняють членство в політичних партіях.

Військовослужбовці та працівники Державної прикордонної служби України можуть бути членами громадських організацій, статутні положення яких не суперечать засадам діяльності Державної прикордонної служби України, і можуть брати участь у їх роботі у вільний від виконання службових обов'язків час.

Організація військовослужбовцями і працівниками Державної прикордонної служби України страйків та участь у їх проведенні не допускаються.

Стаття 1 ...14 14-1 15 16 17 ...34 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IV 

Рекомендовані сторінки

Про Державну прикордонну службу України Стаття 17. Підготовка кадрів для Державної прикордонної служби України  Про Державну прикордонну службу України Стаття 16. Грошове забезпечення військовослужбовців та оплата праці працівників Державної прикордонної служби України