Укр Рус

Про Державну прикордонну службу України
Стаття 25. Соціальний захист особового складу Державної прикордонної служби України Ст. 25 ЗУ Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IVДержава забезпечує соціальний захист особового складу Державної прикордонної служби України відповідно до Конституції України , цього Закону та інших актів законодавства.

Пенсійне забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України здійснюється у порядку та у розмірах, встановлених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 03.11.2006 }

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України користуються правовими і соціальними гарантіями відповідно до Закону України "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" , цього Закону, інших актів законодавства.

Соціальний захист працівників Державної прикордонної служби України забезпечується на загальних підставах відповідно до законодавства про працю, якщо інше не передбачено трудовим договором.

Особовому складу Державної прикордонної служби України гарантується безоплатне медичне забезпечення, яке здійснюється в лікувально-профілактичних закладах Державної прикордонної служби України.

Діти загиблих під час виконання службових обов'язків військовослужбовців, а також працівників Державної прикордонної служби України, які відповідно до їх службових повноважень були залучені до оперативно-службової діяльності, мають право вступу до навчальних закладів Державної прикордонної служби України поза конкурсом.

Стаття 1 ...23 24 25 26 27 ...34 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IV 

Рекомендовані сторінки

Про Державну прикордонну службу України Про Державну прикордонну службу України Стаття 27. Фінансування діяльності Державної прикордонної служби України  Про Державну прикордонну службу України Стаття 26. Виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військ...Додати коментар до ст.25 ЗУ Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IV