Укр Рус

Про Державну прикордонну службу України
Стаття 8. Голова Державної прикордонної служби України Ст. 8 ЗУ Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IVКерівництво Державною прикордонною службою України та діяльністю центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону, здійснює Голова Державної прикордонної служби України. Голова Державної прикордонної служби України несе персональну відповідальність за виконання завдань, покладених на Державну прикордонну службу України.

Голову Державної прикордонної служби України призначає на посаду Президент України за поданням Прем'єр-міністра України та припиняє його повноваження на цій посаді. Голова Державної прикордонної служби України має заступників, які призначаються Президентом України за поданням Голови Державної прикордонної служби України.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...34 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IV 

Рекомендовані сторінки

Про Державну прикордонну службу України Стаття 10. Органи охорони державного кордону Державної прикордонної служби України Додати коментар до ст.8 ЗУ Про Державну прикордонну службу України від 03.04.2003 № 661-IV