Укр Рус

Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям
Стаття 6. Строки призначення державної соціальної допомогиСт. 6 ЗУ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-IIIДержавна соціальна допомога призначається на шість місяців.

Одиноким особам, визнаним за результатами медико-соціальної експертизи непрацездатними, які не мають інших джерел до існування, державна соціальна допомога може бути призначена на строк визнання особи непрацездатною.

Одиноким особам, які досягли 65-річного віку і не мають інших джерел до існування, державна соціальна допомога може бути призначена довічно.

Зазначені у частинах другій та третій цієї статті умови застосовуються також при призначенні державної соціальної допомоги непрацездатному подружжю при відсутності осіб, зобов'язаних їх утримувати відповідно до закону.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-III 

Рекомендовані сторінки

Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям Стаття 7. Умови, за яких державна соціальна допомога не призначається, зменшується її розмір або припиняється виплатаДодати коментар до ст.6 ЗУ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-III