Укр Рус

Про доступ до публічної інформації
Стаття 9. Службова інформаціяСт. 9 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI
1. Відповідно до вимог частини другої статті 6 цього Закону до службової може належати така інформація:

1) що міститься в документах суб'єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;

2) зібрана в процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці.

2. Документам, що містять інформацію, яка становить службову інформацію, присвоюється гриф "для службового користування". Доступ до таких документів надається відповідно до частини другої статті 6 цього Закону.

3. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, який складається органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими суб'єктами владних повноважень, у тому числі на виконання делегованих повноважень, не може бути обмеженим у доступі.


Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI 

Рекомендовані сторінки

Про доступ до публічної інформації Стаття 10. Доступ до інформації про особу Про доступ до публічної інформації Стаття 11. Захист особи, яка оприлюднює інформацію Про доступ до публічної інформації Про доступ до публічної інформації Стаття 7. Конфіденційна інформація Про доступ до публічної інформації Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступомДодати коментар до ст.9 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI