Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 1. Поняття фермерського господарстваСт. 1 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.

2. Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону.

3. Фермерське господарство має своє найменування, печатку і штамп.

4. Фермерське господарство діє на основі Статуту. У Статуті зазначаються найменування господарства, його місцезнаходження, адреса, предмет і мета діяльності, порядок формування майна , органи управління, порядок прийняття ними рішень, порядок вступу до господарства та виходу з нього та інші положення, що не суперечать законодавству України.

Стаття 1 2 3 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 12. Склад земель фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 28. Бухгалтерський облік і звітність фермерського господарства Про фермерське господарство