Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 1. Поняття фермерського господарстваСт. 1 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.

2. Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону.

3. Фермерське господарство має своє найменування, печатку і штамп.

4. Фермерське господарство діє на основі Статуту. У Статуті зазначаються найменування господарства, його місцезнаходження, адреса, предмет і мета діяльності, порядок формування майна , органи управління, порядок прийняття ними рішень, порядок вступу до господарства та виходу з нього та інші положення, що не суперечать законодавству України.

Стаття 1 2 3 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 12. Склад земель фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 28. Бухгалтерський облік і звітність фермерського господарства Про фермерське господарство Про фермерське господарство Стаття 3. Члени фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 2. Законодавство про фермерське господарствоДодати коментар до ст.1 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV