Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 20. Право власності на майно, яке використовується для ведення фермерського господарстваСт. 20 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IVМайно фермерського господарства належить йому на праві власності.

Майнові права, що входять до складеного капіталу фермерського господарства, передаються йому на визначений у Статуті термін.

У власності фермерського господарства може перебувати будь-яке майно, в тому числі земельні ділянки, житлові будинки, господарські будівлі і споруди, засоби виробництва тощо, яке необхідне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і набуття якого у власність не заборонено законом.

Фермерське господарство має право здійснювати відчуження та набуття майна на підставі цивільно-правових угод.

Порядок володіння, користування і розпорядження майном фермерського господарства здійснюється відповідно до його Статуту, якщо інше не передбачено угодою між членами фермерського господарства та законом.

Член фермерського господарства має право на отримання частки майна фермерського господарства при його ліквідації або у разі припинення членства у фермерському господарстві. Розмір частки та порядок її отримання визначаються Статутом фермерського господарства.

Майнові спори між фермерським господарством та його членами вирішуються судом.

Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 17. Використання земель фермерських господарств іншими особами Про фермерське господарство Стаття 22. Фермерське господарство як об'єкт майнових прав Про фермерське господарство Стаття 21. Відповідальність фермерського господарства Про фермерське господарствоДодати коментар до ст.20 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV