Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 27. Трудові відносини у фермерському господарствіСт. 27 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Трудові відносини у фермерському господарстві базуються на основі праці його членів. У разі виробничої потреби фермерське господарство має право залучати до роботи в ньому інших громадян за трудовим договором .

2. Трудові відносини членів фермерського господарства регулюються Статутом, а осіб, залучених до роботи за трудовим договором , - законодавством України про працю.

Трудові спори у фермерському господарстві вирішуються у встановленому законом порядку.

3. З особами, залученими до роботи у фермерському господарстві, укладається трудовий договір у письмовій формі, в якому визначаються строк договору, умови праці і відпочинку .

4. Видача трудових книжок членам фермерського господарства і громадянам, які працюють у ньому за трудовим договором , та їх ведення здійснюються відповідно до законодавства України про працю.

Розмір оплати праці і тривалість щорічної відпустки осіб, які працюють у фермерському господарстві за трудовим договором , не повинні бути меншими за встановлений державою розмір мінімальної заробітної плати і передбачену законом тривалість щорічної відпустки.

5. Голова фермерського господарства створює безпечні умови праці для членів господарства і громадян, які уклали трудовий договір , забезпечує дотримання вимог техніки безпеки, виробничої гігієни та санітарії, пожежної безпеки.

Стаття 1 ...25 26 27 28 29 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 28. Бухгалтерський облік і звітність фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 29. Розрахунки і кредитДодати коментар до ст.27 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV