Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 4. Правові засади діяльності Кабінету Міністрів УкраїниСт. 4 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI1. Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією України , цим Законом, іншими законами України, а також актами Президента України.

2. Організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України визначаються Конституцією України , цим та іншими законами України.

3. Кабінет Міністрів України відповідно до Конституції України , цього Закону та актів Президента України затверджує Регламент Кабінету Міністрів України , який визначає порядок проведення засідань Кабінету Міністрів України, підготовки та прийняття рішень, інші процедурні питання його діяльності.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 122. Прокуратуру України очолює Генеральний прокурор України, який призначається на посаду за згодою Верховної Ради України та звільняється з посади Президентом України. Вер... Про місцеві державні адміністрації Стаття 39. Повноваження голів місцевих державних адміністрацій Конституція України Стаття 128. Перше призначення на посаду професійного судді строком на п'ять років здійснюється Президентом України. Всі інші судді, крім суддів Конституційного Суду України, обираю... Про судоустрій і статус суддів Стаття 43. Порядок дострокового звільнення з посади Голови Верховного Суду України Об отпусках Статья 25. Отпуск без сохранения заработной платы, предоставляемый работнику в обязательном порядке