Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 4. Правові засади діяльності Кабінету Міністрів УкраїниСт. 4 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI1. Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією України , цим Законом, іншими законами України, а також актами Президента України.

2. Організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України визначаються Конституцією України , цим та іншими законами України.

3. Кабінет Міністрів України відповідно до Конституції України , цього Закону та актів Президента України затверджує Регламент Кабінету Міністрів України , який визначає порядок проведення засідань Кабінету Міністрів України, підготовки та прийняття рішень, інші процедурні питання його діяльності.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Кабінет Міністрів України Стаття 5. Місцезнаходження Кабінету Міністрів України Про Кабінет Міністрів України Стаття 8. Призначення на посаду Прем'єр-міністра України Про місцеві державні адміністрації Стаття 39. Повноваження голів місцевих державних адміністрацій Про Кабінет Міністрів України Стаття 6. Склад Кабінету Міністрів України та статус його членів Конституція України Стаття 141. До складу сільської, селищної, міської, районної, обласної ради входять депутати, які обираються жителями села, селища, міста, району, області на основі загального, рів...Додати коментар до ст.4 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI