Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 4. Правові засади діяльності Кабінету Міністрів УкраїниСт. 4 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI1. Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією України , цим Законом, іншими законами України, а також актами Президента України.

2. Організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України визначаються Конституцією України , цим та іншими законами України.

3. Кабінет Міністрів України відповідно до Конституції України , цього Закону та актів Президента України затверджує Регламент Кабінету Міністрів України , який визначає порядок проведення засідань Кабінету Міністрів України, підготовки та прийняття рішень, інші процедурні питання його діяльності.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI

Рекомендованные страницы

Об отпусках Статья 25. Отпуск без сохранения заработной платы, предоставляемый работнику в обязательном порядке Про місцеві державні адміністрації Стаття 39. Повноваження голів місцевих державних адміністрацій Про Кабінет Міністрів України Стаття 8. Призначення на посаду Прем'єр-міністра України Конституція України Стаття 128. Перше призначення на посаду професійного судді строком на п'ять років здійснюється Президентом України. Всі інші судді, крім суддів Конституційного Суду України, обираю... Про судоустрій і статус суддів Стаття 43. Порядок дострокового звільнення з посади Голови Верховного Суду УкраїниДодати коментар до ст.4 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI