Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 19. Статут територіальної громади села, селища, містаСт. 19 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

2. Статут територіальної громади підлягає державній реєстрації в органах Міністерства юстиції України.

3. Підставою для відмови в державній реєстрації статуту територіальної громади може бути його невідповідність Конституції та законам України. Відмова в реєстрації статуту територіальної громади може бути оскаржена в судовому порядку.

Стаття 1 ...17 18 19 20 21 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 20. Державний контроль за діяльністю органів і посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 49. Депутат ради Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 23. Підняття Державного Прапора України