Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 9. Місцеві ініціативиСт. 9 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Члени територіальної громади мають право ініціювати розгляд у раді будь-якого питання, віднесеного до відання місцевого самоврядування.

2. Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради визначається представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" .

{ Частина друга статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2388-VI від 01.07.2010 }

3. Місцева ініціатива, внесена на розгляд ради у встановленому порядку, підлягає обов'язковому розгляду на відкритому засіданні ради за участю членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи.

4. Рішення ради, прийняте з питання, внесеного на її розгляд шляхом місцевої ініціативи, обнародується в порядку, встановленому представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 6. Територіальні громади Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 188-16. Невиконання законних вимог посадових осіб спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, до компетенції якого віднесен... Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 8. Загальні збори громадян Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 3. Право громадян на участь у місцевому самоврядуванні