Укр Рус

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію
Стаття 26. Відповідальність за організацію мобілізаційної підготовки та стан мобілізаційної готовностіСт. 26 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію1. Відповідальність за організацію мобілізаційної підготовки та стан мобілізаційної готовності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та підприємств, установ і організацій покладається на відповідних керівників.
{ Частина перша статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5404-VI ( 5404-17 ) від 02.10.2012 }
 
2. Посадові особи, винні в порушенні законів України та інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, а також громадяни за невиконання своїх обов'язків щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації несуть відповідальність згідно із законом.

Стаття 1 ...24 25 26 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 28. Виконавчий збір О воинской обязанности и военной службе Статья 39. Призыв на военную службу по мобилизации. Демобилизация Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 1. Визначення основних термінів Про мобілізаційну підготовку та мобілізаціюДодати коментар до ст.26 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію