Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 14 ЗУ Про нафту і газ від 12.07.2001 № 2665-III


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про нафту і газ Стаття 14. Порядок надання спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами 

Спеціальні дозволи на користування нафтогазоносними надрами надаються переможцям аукціонів, крім випадків, визначених Кабінетом Міністрів України, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр. Порядок проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами та порядок їх надання встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Власник спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами не може дарувати, продавати або в інший спосіб відчужувати права, надані йому спеціальним дозволом на користування нафтогазоносними надрами, іншій юридичній чи фізичній особі, в тому числі передавати їх до статутних капіталів створюваних за його участю суб'єктів господарювання, а також вноситись як вклад у спільну діяльність.

Надання спеціальних дозволів на видобування нафти і газу (промислову розробку родовищ) здійснюється з урахуванням результатів оцінки впливу на довкілля.

Продовження строку дії спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами, його переоформлення, внесення до нього змін, зокрема у разі збільшення запасів корисних копалин, не є наданням спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами та здійснюється безоплатно.

  { Статтю 15 виключено на підставі Закону N 2856-VI від 23.12.2010 }

  { Статтю 16 виключено на підставі Закону N 2856-VI від 23.12.2010 }<

Стаття 1 ...12 13 14 17 18 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті