Укр Рус
< Про Національний архівний фонд та архівні установи

Про Національний архівний фонд та архівні установи
Стаття 28. Місцеві державні архівні установи Ст. 28 ЗУ Про Національний архівний фонд та архівні установи від 24.12.1993 № 3814-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 14.12.2017

Місцеві державні архівні установи створюються у порядку, передбаченому законом, для зберігання документів Національного архівного фонду, що мають місцеве значення, та здійснення управління архівною справою і діловодством на відповідній території.

До місцевих державних архівних установ належать державні архіви областей, міст Києва і Севастополя, архівні відділи районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій.

Місцеві державні архівні установи є структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій і у своїй діяльності підзвітні та підконтрольні центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства. { Частина третя статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5461-VI від 16.10.2012 }
  Положення про місцеві державні архівні установи затверджуються у порядку, встановленому Законом України "Про місцеві державні адміністрації" .

Стаття 1 ...26 27 28 29 30 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті