Укр Рус

Про нотаріат
Стаття 67. Порядок видачі свідоцтва про право на спадщинуСт. 67 ЗУ Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XIIСвідоцтво про право на спадщину видається за письмовою заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, встановленому цивільним законодавством, на ім'я всіх спадкоємців або за їх бажанням кожному з них окремо.

Спадкоємці, які пропустили строк для прийняття спадщини, можуть бути за згодою всіх інших спадкоємців, які прийняли спадщину, включені до свідоцтва про право на спадщину як такі, що прийняли спадщину. Така згода спадкоємців повинна бути викладена у письмовій формі і подана нотаріусу до видачі свідоцтва про право на спадщину.

Про видачу свідоцтва про право на спадщину на ім'я неповнолітнього чи недієздатного спадкоємця нотаріус повідомляє органи опіки та піклування за місцем проживання спадкоємця для охорони його майнових інтересів.

При переході спадкового майна до держави свідоцтво про право на спадщину видається відповідному фінансовому органові.

{ Стаття 67 із змінами, внесеними згідно із Законом N 614-VI від 01.10.2008 }

Стаття 1 ...65 66 67 68 69 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII 

Рекомендовані сторінки

Цивільний кодекс України Стаття 348. Припинення права власності особи на майно, яке не може їй належати Про нотаріат Стаття 67. Порядок видачі свідоцтва про право на спадщину Про нотаріат Стаття 68. Видача свідоцтва про право на спадщину за законом