Укр Рус

Про оборону України
Стаття 18. Територіальна оборона УкраїниСт. 18 ЗУ Про оборону УкраїниТериторіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період із завданнями:
 
охорони та захисту державного кордону;
 
забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
 
охорони та оборони важливих об'єктів і комунікацій;
 
боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
 
{Абзац шостий частини першої статті 18 виключено на підставі Закону № 803-VI від 25.12.2008}
 
{Абзац сьомий частини першої статті 18 виключено на підставі Закону № 803-VI від 25.12.2008}
 
підтримання правового режиму воєнного стану.
 
Територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України, на території Автономної Республіки Крим, областей, у містах Києві та Севастополі - відповідно Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації в межах своїх повноважень.
 
Безпосереднє керівництво територіальною обороною держави здійснює начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України.
 
До виконання завдань територіальної оборони в межах їх повноважень залучаються Збройні Сили України, інші військові формування, утворені відповідно до законів України, органи внутрішніх справ, підрозділи Державної спеціальної служби транспорту та відповідні правоохоронні органи.
 
Основні завдання, заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони, повноваження Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, військових формувань та основи їх взаємодії визначаються Положенням про територіальну оборону України, яке затверджує Президент України.

Стаття 1 ...16 17 18 19 20 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про оборону України 

Рекомендовані сторінки

Про оборону України Стаття 19. Цивільний захист України Про оборону України Стаття 20. Відповідальність за порушення законодавства про оборону УкраїниДодати коментар до ст.18 ЗУ Про оборону України