Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 40. Соціальний захист посадових осіб центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праціСт. 40 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIПосадовим особам центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці держава гарантує соціальний захист.

Працівники правоохоронних органів надають допомогу посадовим особам органів державного нагляду у виконанні ними службових обов'язків та вживають заходів щодо припинення незаконних дій осіб, які перешкоджають виконувати ці обов'язки, вдаються до погроз, шантажу, нанесення тілесних ушкоджень посадовим особам органів державного нагляду або членам їх сімей, завдають шкоди їх майну.

За особами, які звільнені з посад в органах державного нагляду за віком або через хворобу чи каліцтво, а також за членами сім'ї або утриманцями загиблої під час виконання службових обов'язків посадової особи зберігається право на пільги згідно з законодавством.

Пенсійне забезпечення посадових осіб органів державного нагляду здійснюється згідно з законодавством за рахунок держави.

Стаття 1 ...38 39 40 41 42 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 41. Громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці Про охорону праці Стаття 42. Уповноважені найманими працівниками особи з питань охорони праціДодати коментар до ст.40 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII