Укр Рус

Про оренду землі
Стаття 19. Строк дії договору оренди земліСт. 19 ЗУ Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIVСтрок дії договору оренди землі визначається за згодою сторін, але не може перевищувати 50 років.

Після завершення будівництва та прийняття об'єкта в експлуатацію добросовісний орендар земельної ділянки, наданої для потреб будівництва та обслуговування відповідного об'єкта, має право на першочергове укладення договору оренди землі на строк до 50 років або припинення дії договору оренди землі.При передачі в оренду сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строк дії договору оренди земельних ділянок визначається з урахуванням періоду ротації основної сівозміни згідно з проектами землеустрою.

При передачі в оренду сільськогосподарських угідь, які розташовані в межах гірничого відводу, наданого для розробки родовища нафти або газу, строк дії договору оренди земельних ділянок визначається з урахуванням строків початку будівництва свердловин та виробничих споруд, пов'язаних з їх експлуатацією, на орендованій ділянці або на її частині.

Стаття 1 ...17 18 19 20 21 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон Укрїни Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про оренду землі Стаття 20. Державна реєстрація договору оренди землі Про оренду землі Стаття 21. Орендна плата за землю Про оренду землі Про оренду землі Стаття 17. Передача об'єкта оренди Про оренду землі Стаття 18. Чинність договору оренди земліДодати коментар до ст.19 ЗУ Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIV