Укр Рус

Про оренду землі
Стаття 4. Орендодавці земліСт. 4 ЗУ Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIVОрендодавцями земельних ділянок є громадяни та юридичні особи, у власності яких перебувають земельні ділянки, або уповноважені ними особи.

Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, є сільські, селищні, міські ради в межах повноважень, визначених законом.

Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у спільній власності територіальних громад, є районні, обласні ради та Верховна Рада Автономної Республіки Крим у межах повноважень, визначених законом.

Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є районні, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Кабінет Міністрів України в межах повноважень, визначених законом.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон Укрїни Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про оренду землі Стаття 3. Об'єкти оренди землі Про оренду землі Стаття 5. Орендарі землі Про оренду землі Стаття 6. Право оренди землі Про оренду землі Про оренду землі Стаття 15. Умови договору оренди земліДодати коментар до ст.4 ЗУ Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIV