Укр Рус
< Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб

Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
Стаття 5. Призначення пенсій на підставах, установлених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( )Ст. 5 ЗУ Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб від 09.04.1992 № 2262-XIIОсобам, звільненим з військової служби, іншим особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей може призначатися пенсія на умовах і в порядку, передбачених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" . При цьому для обчислення пенсій враховуються всі види грошового забезпечення, що отримували зазначені особи, які мають право на пенсію за цим Законом, перед звільненням зі служби.

На підставах, установлених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" , призначаються також пенсії особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим особам, які мають право на пенсію за цим Законом, позбавленим військових або спеціальних звань , а також звільненим зі служби у зв'язку із засудженням за умисний злочин, вчинений з використанням свого посадового становища, та членам їх сімей.

Порядок сплати сум несплачених страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування Пенсійному фонду України за відповідні роки служби щодо осіб, які не набули права на пенсію за вислугу років згідно з цим Законом, або осіб, звільнених з військової служби, які виявили бажання отримувати пенсію в порядку і на умовах, передбачених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" , визначається Кабінетом Міністрів України .

{ Стаття 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 05.10.95; в редакції Закону N 3591-IV від 04.04.2006 }

Стаття 1 ...3 4 5 5-1 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті