Укр Рус

Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України
Стаття 9. Обмеження на виїзд з України з міркувань безпеки громадянСт. 9 ЗУ Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян УкраїниУ разі виникнення в будь-якій іноземній державі надзвичайної ситуації, що унеможливлює створення в ній умов для безпеки громадян України, Кабінет Міністрів України приймає рішення про особливий порядок виїзду громадян України до цієї держави. Рішення та інформація про це доводяться до відома громадян, які мають намір виїхати до даної держави.
 
Громадяни України, які мають намір виїхати до держави, щодо якої прийнято рішення про обмеження виїзду, і які мають візу на в'їзд до цієї держави, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, попереджаються про неможливість з боку України забезпечити громадянину необхідну безпеку у зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації. Це попередження не є забороною для виїзду.
 
З метою створення умов, що гарантують відшкодування громадянинові України витрат, пов'язаних з надзвичайними обставинами під час перебування за кордоном, громадянин України повинен бути застрахованим.
 

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...13 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України Додати коментар до ст.9 ЗУ Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України