Укр Рус
< Про природно-заповідний фонд України

Про природно-заповідний фонд України
Стаття 4. Форми власності на території та об'єкти природно-заповідного фондуСт. 4 ЗУ Про природно-заповідний фонд України від 16.06.1992 № 2456-XIIТериторії природних заповідників, заповідні зони біосферних заповідників, землі та інші природні ресурси, надані національним природним паркам, є власністю Українського народу.

{ Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1287-XIV від 14.12.99 }

Регіональні ландшафтні парки, зони - буферна, антропогенних ландшафтів, регульованого заповідного режиму біосферних заповідників, землі та інші природні ресурси, включені до складу, але не надані національним природним паркам, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва можуть перебувати як у власності Українського народу, так і в інших формах власності, передбачених законодавством України.

{ Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1287-XIV від 14.12.99 }

Ботанічні сади, дендрологічні парки та зоологічні парки, створені до прийняття цього Закону, не підлягають приватизації.

У разі зміни форм власності на землю, на якій знаходяться заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва, землевласники зобов'язані забезпечувати режим їх охорони і збереження з відповідною перереєстрацією охоронного зобов'язання.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті