Укр Рус

Про приватизацію державного житлового фонду
Стаття 9. Використання коштів, одержаних від приватизаціїСт. 9 ЗУ про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII1. Кошти, одержані від приватизації державного житлового фонду, зараховуються у спеціально створені позабюджетні приватизаційні житлові фонди місцевих Рад народних депутатів або спеціальні фонди підприємств, організацій і установ, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд, і використовуються на житлове будівництво та на ремонт житла з метою забезпечення житлом громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.

2. 20 відсотків суми вказаних фондів перераховуються в Державний приватизаційний житловий фонд, який створюється для фінансування житлового будівництва в регіонах з низьким рівнем забезпечення громадян житлом та створення резерву коштів для забезпечення гарантії прав на безкоштовне державне житло новонароджених громадян України. Використання коштів зазначеного фонду здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.

Стаття 1 ...7 8 9 10 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII 

Рекомендовані сторінки

Про житлово-комунальні послуги Стаття 23. Права власника Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 12. Права власника на розпорядження приватизованою квартирою (будинком), кімнатою (кімнатами) у гуртожитку Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 10. Утримання приватизованих квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожиткахДодати коментар до ст.9 ЗУ про приватизацію державного житлового фонду вiд 19.06.1992 № 2482-XII