Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 29-1 ЗУ Про радіочастотний ресурс України від 01.06.2000 № 1770-III


Чинний зі змінами. Перевірено 01.12.2018


Про радіочастотний ресурс України
Стаття 29-1. Підстави ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України у смугах радіочастот загального користування

1. Випуск радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України у смугах радіочастот загального користування, у відповідний митний режим, що надає змогу застосовувати їх на митній території України, здійснюється органом доходів і зборів за умови відсутності у Реєстрі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, заборонених до застосування та ввезення на територію України, такого типу радіоелектронних засобів чи випромінювальних пристроїв.

2. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, забезпечує розміщення на своєму офіційному веб-сайті та щоденне поновлення Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, заборонених до застосування та ввезення на територію України, а також вносить до єдиного державного інформаційного веб-порталу "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" у формі електронного документа, засвідченого електронним цифровим підписом, цей Реєстр та відомості про включення до нього або виключення з нього відповідного типу радіоелектронних засобів чи випромінювальних пристроїв в день такого включення (виключення).


Стаття 1 ...28 29 29‑1 30 31 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті