Укр Рус

Про Регламент Верховної Ради України
Стаття 9. Форми роботи Верховної РадиСт. 9 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI1. Верховна Рада проводить свою роботу сесійно. Сесії є чергові та позачергові.

2. Відкриття сесії Верховної Ради оголошується головуючим на пленарному засіданні на початку її першого пленарного засідання, закриття - по завершенні останнього пленарного засідання.

3. Кожна сесія Верховної Ради починається і завершується виконанням у залі засідань Верховної Ради Державного Гімну України.

4. Сесії Верховної Ради складаються із засідань Верховної Ради, засідань комітетів, тимчасових слідчих комісій і тимчасових спеціальних комісій, що проводяться у період між пленарними засіданнями, роботи народних депутатів у депутатських фракціях (депутатських групах) та з виборцями. Комітет, тимчасова спеціальна комісія чи тимчасова слідча комісія можуть проводити свої засідання одночасно з пленарними засіданнями Верховної Ради лише за процедурним рішенням Верховної Ради.

5. Засідання Верховної Ради можуть бути пленарними, урочистими, а також можуть проводитися у формі парламентських слухань.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...240 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Регламент Верховної Ради України від 10.02.2010 № 1861-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Регламент Верховної Ради УкраїниДодати коментар до ст.9 ЗУ Про Регламент ВРУ від 10.02.2010 № 1861-VI