Укр Рус

Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 33. Здійснення комплексної забудови територіїСт. 33 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI1. Комплексна забудова території здійснюється з метою забезпечення реалізації громадських інтересів і спрямовується на попереднє проведення інженерної підготовки, спорудження зовнішніх інженерно-транспортних мереж, об'єктів соціальної сфери, житлових будинків, інших об'єктів будівництва, а також на благоустрій території. Комплексна забудова території може здійснюватися шляхом комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду одним або кількома інвесторами.

2. Рішення про організацію комплексної забудови території у визначених межах та рішення про розміщення об'єктів будівництва на території населених пунктів та за їх межами під час комплексної забудови території приймає виконавчий орган районної, сільської, селищної, міської ради відповідно до його повноважень у порядку, передбаченому цим Законом.

Рішення про розроблення детального плану певної території одночасно є рішенням про комплексну забудову цієї території.

3. Функції замовника на будівництво виконавчий орган місцевої ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації виконують безпосередньо або можуть делегувати їх на конкурсній основі генеральному підряднику у порядку, встановленому законодавством.

Функції замовника комплексної забудови території може виконувати власник відповідної земельної ділянки в межах такої земельної ділянки, переданої йому в установленому законом порядку.

4. Розміщення об'єктів будівництва на території населених пунктів та за їх межами під час комплексної забудови території здійснюється виконавчим органом сільської, селищної, міської ради відповідно до її повноважень шляхом надання містобудівних умов та обмежень або видачі будівельного паспорта відповідно до містобудівної документації у порядку, передбаченому цим Законом.

5. Регулювання земельних відносин під час комплексної забудови території здійснюється відповідно до земельного законодавства.

Стаття 1 ...31 32 33 34 35 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI 

Рекомендовані сторінки

Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 34. Право на виконання будівельних робіт Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 35. Виконання підготовчих робіт Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 19. Детальний план території Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 38. Знесення самочинно збудованих об'єктів містобудуванняДодати коментар до ст.33 ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності вiд 17.02.2011 № 3038-VI