Укр Рус

Про центральні органи виконавчої влади
Стаття 9. Перший заступник міністра, заступник міністраСт. 9 ЗУ Про центральні органи виконавчої влади від 17.03.2011 № 3166-VI1. Міністр має першого заступника, який здійснює визначені міністром обов'язки.

У разі необхідності для забезпечення здійснення міністерством окремих завдань рішенням Президента України у структурі міністерства може бути введено посаду заступника міністра.

2. Перший заступник міністра та заступник міністра призначаються на посади за поданням Прем'єр-міністра України та звільняються з посад Президентом України.

Прем'єр-міністр України вносить на розгляд Президента України подання про призначення на посади першого заступника міністра та заступника міністра відповідно до пропозицій відповідного міністра.

У разі звільнення міністра перший заступник міністра та заступник міністра звільняються з посад Президентом України.

3. Особа, яка призначається на посаду першого заступника міністра чи заступника міністра , повинна відповідати вимогам до членів Кабінету Міністрів України, передбаченим Законом України "Про Кабінет Міністрів України" .

4. Перший заступник міністра, заступник міністра дають обов'язкові для виконання державними службовцями та працівниками апарату міністерства та його територіальних органів доручення.

5. Посади першого заступника міністра та заступника міністра належать до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство та законодавство про державну службу.

6. Соціальне та інше забезпечення першого заступника міністра, заступника міністра здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про Кабінет Міністрів України" для членів Кабінету Міністрів України.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про центральні органи виконавчої влади від 17.03.2011 № 3166-VI