Укр Рус

Про військовий обов язок і військову службу
Стаття 7. Військова форма одягу, знаки розрізнення і відзнаки військовослужбовцівСт. 7 ЗУ Про військовий обов язок і військову службу від 25.03.1992 № 2232-XII1. Для військовослужбовців установлюються військова форма одягу, знаки розрізнення та відзнаки.

2. Військовозобов'язані під час проходження зборів забезпечуються військовою формою одягу. Резервісти забезпечуються військовою формою одягу згідно із встановленими нормами. Для зазначених осіб встановлюються передбачені для військовослужбовців знаки розрізнення, що свідчать про їх належність до військовозобов'язаних, зокрема резервістів.

{ Частина друга статті 7 в редакції Закону N 1834-VI від 21.01.2010 }

3. Зразки військової форми одягу, знаків розрізнення та відзнак військовослужбовців, правила їх носіння розробляються Міністерством оборони України, іншими центральними органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями, та затверджуються Кабінетом Міністрів України, а надалі патентуються в установленому порядку.

4. Носіння військової форми одягу, знаків розрізнення і відзнак військовослужбовців особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті