Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 6. Гарантії прав фізичних і юридичних осіб у виконавчому провадженніСт. 6 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. Державний виконавець зобов'язаний використовувати надані йому права відповідно до закону і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб.

2. Державний виконавець роз'яснює особам, які беруть участь у виконавчому провадженні або залучаються до проведення виконавчих дій, їхні права згідно з вимогами цього Закону.

3. Рішення, дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені в порядку, встановленому цим Законом.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 8. Сторони виконавчого провадження Про виконавче провадження Про виконавче провадження Стаття 7. Учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій Про виконавче провадження Стаття 2. Органи і посадові особи, які здійснюють примусове виконання рішень та провадять окремі виконавчі дії Про виконавче провадження Стаття 12. Права і обов'язки сторін та інших учасників виконавчого провадженняДодати коментар до ст.6 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV