Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 67. Порядок звернення стягнення на майно у разі злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення та ліквідації боржника - юридичної особиСт. 67 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У разі злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення боржника - юридичної особи стягнення за виконавчими документами звертається на кошти та інше майно тієї юридичної особи, на яку відповідно до закону покладено відповідальність за зобов'язаннями боржника - юридичної особи.

2. У разі ліквідації боржника - юридичної особи виконавчий документ надсилається ліквідаційній комісії для вирішення питання про подальший порядок виконання рішення у встановленому законом порядку. У разі надходження виконавчого документа до ліквідаційної комісії арешт з майна боржника знімається за постановою державного виконавця, затвердженою начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований.

3. У разі якщо виконавчий документ надіслано ліквідаційній комісії , виконавче провадження підлягає закінченню в порядку, встановленому цим Законом.

Стаття 1 ...65 66 67 68 69 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV

Рекомендованные страницы

Про виконавче провадження Стаття 68. Умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржникаДодати коментар до ст.67 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV