Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 67. Порядок звернення стягнення на майно у разі злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення та ліквідації боржника - юридичної особиСт. 67 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У разі злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення боржника - юридичної особи стягнення за виконавчими документами звертається на кошти та інше майно тієї юридичної особи, на яку відповідно до закону покладено відповідальність за зобов'язаннями боржника - юридичної особи.

2. У разі ліквідації боржника - юридичної особи виконавчий документ надсилається ліквідаційній комісії для вирішення питання про подальший порядок виконання рішення у встановленому законом порядку. У разі надходження виконавчого документа до ліквідаційної комісії арешт з майна боржника знімається за постановою державного виконавця, затвердженою начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований.

3. У разі якщо виконавчий документ надіслано ліквідаційній комісії , виконавче провадження підлягає закінченню в порядку, встановленому цим Законом.

Стаття 1 ...65 66 67 68 69 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 68. Умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника Про виконавче провадження Стаття 69. Відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника