Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 6. Соціальні виплати непрацездатним громадянамСт. 6 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Непрацездатні громадяни крім пенсійних виплат із системи пенсійного забезпечення мають право отримувати доплати, надбавки та підвищення до зазначених виплат, додаткову пенсію в порядку та за рахунок коштів, визначених законодавством.

2. У разі якщо сукупність виплат, зазначених у частині першій цієї статті, разом з пенсійними виплатами із системи пенсійного забезпечення та іншими доходами не досягають розміру прожиткового мінімуму, визначеного законом для непрацездатних громадян, такі громадяни мають право на отримання державної соціальної допомоги в порядку, розмірах та за рахунок коштів, визначених законом.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 38. Період, на який призначається пенсія у зв'язку з втратою годувальника. Зміна розміру пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 8. Право громадян України на отримання пенсійних виплат та соціальних послуг Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 7. Принципи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування