Укр Рус

Про захист економічної конкуренції
Стаття 3. Законодавство про захист економічної конкуренціїСт. 3 ЗУ Про захист економічної конкуренції від 11.01.2001 № 2210-III1. Законодавство про захист економічної конкуренції ґрунтується на нормах, установлених Конституцією України , і складається із цього Закону, законів України "Про Антимонопольний комітет України" , "Про захист від недобросовісної конкуренції" , інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до цих законів.

2. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.

3. Особливості застосування законодавства про захист економічної конкуренції, зокрема щодо певних галузей промисловості, можуть бути встановлені виключно шляхом внесення змін до цього Закону.

Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист економічної конкуренції від 11.01.2001 № 2210-III 

Рекомендовані сторінки

Про захист економічної конкуренції Стаття 5. Узгоджені дії Про захист економічної конкуренції Стаття 4. Державна політика у сфері розвитку економічної конкуренції та обмеження монополізмуДодати коментар до ст.3 ЗУ Про захист економічної конкуренції від 11.01.2001 № 2210-III