Укр Рус

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій
Стаття 8. Форма, зміст розрахункових документів, порядок реєстрації та ведення розрахункових книжокСт. 8 ЗУ Про застосування реєстраторів розрахункових операцій від 06.07.1995 № 265/95-ВРФорма, зміст розрахункових документів, порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, а також форма та порядок подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням розрахункових книжок, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
 
Форма, зміст та порядок ведення розрахункових документів, а також форма та порядок подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, встановлюються Національним банком України за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
{ Стаття 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5463-VI від 16.10.2012 }

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...29 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг від 06.07.1995 № 265/95-ВР