Укр Рус

Про звернення громадян
Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді зверненняСт. 7 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВРЗвернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.

Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про звернення громадян Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню Про звернення громадян Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян Про звернення громадян Стаття 16. Розгляд скарг громадян Про доступ до публічної інформації Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом Про звернення громадян Стаття 1. Звернення громадянДодати коментар до ст.7 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР