Укр Рус

Про звернення громадян
Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді зверненняСт. 7 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВРЗвернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.

Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про звернення громадян Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню Про звернення громадян Про звернення громадян Стаття 10. Заборона розголошення відомостей, що містяться у зверненнях Про звернення громадян Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян Про звернення громадян Стаття 15. Розгляд заяв (клопотань)Додати коментар до ст.7 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР