Ст. 352 ГПКУ від 06.11.1991 № 1798-XII
Господарський процесуальний кодекс України
Стаття 352. Порядок видачі наказу на примусове виконання рішення третейського суду
1. Питання видачі наказу на примусове виконання рішення третейського суду розглядається судом за заявою особи, на користь якої прийнято рішення третейського суду.
2. Заява про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду подається до апеляційного господарського суду за місцем проведення третейського розгляду протягом трьох років з дня ухвалення рішення третейським судом.
3. Заява, подана після закінчення строку, встановленого частиною другою цієї статті, повертається без розгляду. Суд за клопотанням заявника може поновити пропущений строк на подання заяви про видачу наказу на примусове виконання рішення третейського суду, якщо визнає причини його пропуску поважними.
Читати ще раз
Господарський процесуальний кодекс України Стаття 261. Відмова у відкритті апеляційного провадження Об антидопинговом контроле в спорте Статья 3. Организация антидопингового контроля в Украине Господарський процесуальний кодекс України Стаття 355. Підстави для відмови у видачі наказу на примусове виконання рішення третейського суду Господарський процесуальний кодекс України Стаття 182. Підготовче засідання Об обязательном экземпляре документов