Ст. 244-22 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 244-22. Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю
Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю розглядає справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням порядку оприлюднення фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності разом з аудиторським звітом (стаття 163-16, крім вчинення порушень банками, небанківськими фінансовими установами та емітентами, цінні папери яких допущені до торгів на фондових біржах або щодо цінних паперів яких здійснено публічну пропозицію, або професійними учасниками фондового ринку), ненаданням аудитором, у випадках, визначених законом, інформації до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (стаття 166-26).
Від імені Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення має право виконавчий директор Інспекції із забезпечення якості.
Читати ще раз
Кодекс Украины об административных нарушениях Статья 297-2. Срок подачи заявления о пересмотре постановления по делу об административном правонарушении Суб'єкти відносин у сфері теплопостачання Первичная организация профсоюза О железнодорожном транспорте Статья 22-1. Обязанности пассажира и перевозчика при перевозке пассажира в международном железнодорожном сообщении Про державну підтримку сільського господарства України Стаття 15. Бюджетна тваринницька дотація