Ст. 176 КПКУ від 13.04.2012 № 4651-VI
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Почніть консультацію з юристом онлайн
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012
Стаття 176. Загальні положення про запобіжні заходи
1. Запобіжними заходами є:
1) особисте зобов’язання;
2) особиста порука;
3) застава;
4) домашній арешт;
5) тримання під вартою.
2. Тимчасовим запобіжним заходом є затримання особи, яке застосовується з підстав та в порядку, визначеному цим Кодексом.
3. Слідчий суддя, суд відмовляє у застосуванні запобіжного заходу, якщо слідчий, прокурор не доведе, що встановлені під час розгляду клопотання про застосування запобіжних заходів обставини, є достатніми для переконання, що жоден із більш м’яких запобіжних заходів, передбачених частиною першою цієї статті, не може запобігти доведеним під час розгляду ризику або ризикам. При цьому найбільш м’яким запобіжним заходом є особисте зобов’язання, а найбільш суворим - тримання під вартою.
4. Запобіжні заходи застосовуються: під час досудового розслідування - слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим з прокурором, або за клопотанням прокурора, а під час судового провадження - судом за клопотанням прокурора.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 93. Пояснення сторін, третіх осіб та їхніх представників Про туризм Прикінцеві та перехідні положення Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 327. Наслідки неприбуття свідка, спеціаліста, перекладача і експерта Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 258. Загальні положення про втручання у приватне спілкування Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 568. Розшук, арешт і конфіскація майна