Ст. 1 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV
Почніть консультацію з юристом онлайн
Кримінально-виконавчий кодекс України
Стаття 1. Мета і завдання кримінально-виконавчого законодавства України
1. Кримінально-виконавче законодавство України регламентує порядок і умови виконання та відбування кримінальних покарань з метою захисту інтересів особи, суспільства і держави шляхом створення умов для виправлення і ресоціалізації засуджених, запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень як засудженими, так і іншими особами, а також запобігання тортурам та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню із засудженими.
2. Завданнями кримінально-виконавчого законодавства України є визначення принципів виконання кримінальних покарань, правового статусу засуджених, гарантій захисту їхніх прав, законних інтересів та обов'язків; порядку застосування до них заходів впливу з метою виправлення і профілактики асоціальної поведінки; системи органів і установ виконання покарань, їх функцій та порядку діяльності; нагляду і контролю за виконанням кримінальних покарань, участі громадськості в цьому процесі; а також регламентація порядку і умов виконання та відбування кримінальних покарань; звільнення від відбування покарання, допомоги особам, звільненим від покарання, контролю і нагляду за ними.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Господарський процесуальний кодекс України Стаття 162. Позовна заява Господарський процесуальний кодекс України Стаття 164. Документи, що додаються до позовної заяви Про вибори народних депутатів України Стаття 1. Основні засади виборів народних депутатів України Скачать Закон України Про вибори народних депутатів України Скачать Кримінально-виконавчий кодекс України