Ст. 503 МКУ від 13.03.2012 № 4495-VI
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Митний кодекс України
Стаття 503. Перекладач
1. Перекладачем може бути особа, яка володіє мовою, знання якої необхідне для здійснення перекладу під час провадження у справі про порушення митних правил.
2. Перекладач зобов’язаний точно і в повному обсязі здійснювати доручений йому переклад, у разі необхідності брати участь у проведенні процесуальних дій у справі про порушення митних правил.
3. Як перекладач може виступати посадова особа органу доходів і зборів.
Читати ще раз
Митний кодекс України Стаття 294. Об’єкт та база оподаткування митними платежами Митний кодекс України Стаття 439. Обмеження щодо розміщення товарів на складах тимчасового зберігання Митний кодекс України Стаття 437. Склад тимчасового зберігання Митний кодекс України Стаття 575. Система професійної освіти у сфері державної митної справи Митний кодекс України Стаття 588. Пенсійне забезпечення посадових осіб органів доходів і зборів