Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 344 МКУ від 13.03.2012 № 4495-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Митний кодекс України
Стаття 344. Перевірка обліку товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України та/або перебувають під митним контролем

1. Перевірка обліку товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України та/або перебувають під митним контролем, - це проведення органами доходів і зборів дій щодо встановлення відповідності документації про зазначені товари, транспортні засоби комерційного призначення вимогам, встановленим цим Кодексом та іншими законами України з питань державної митної справи.

 

2. Перевірка обліку товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перебувають під митним контролем, як форма митного контролю здійснюється стосовно:

 

1) підприємств, які здійснюють види діяльності, зазначені у статті 404 цього Кодексу;

 

2) підприємств, до яких застосовуються спеціальні спрощення відповідно до цього Кодексу;

 

3) підприємств, які здійснюють операції з товарами, поміщеними у митний режим, що передбачає ведення обліку таких товарів.

 

3. За результатами перевірки обліку товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перебувають під митним контролем, посадовими особами органу доходів і зборів складається акт, один примірник якого надається керівнику підприємства, що перевірялося.


Стаття 1 ...342 343 344 345 346 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті