Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати


Наказ МОЗ № 188 від 17.05.2005 Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
17.05.2005 N 188
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 липня 2005 р.
за N 811/11091
 
Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором
{ Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
 
     Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" ( 1645-14 ) та згідно з Положенням про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженим Указом Президента України від 24.07.2000 N 918 ( 918/2000 ) (із змінами), Н А К А З У Ю:
     1. Затвердити:
     1.1. Інструкцію щодо організації епідеміологічного нагляду за кором (далі - Інструкція) (додається).
     2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій, Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації, головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, водного, залізничного, повітряного транспорту:
     2.1. Організувати виконання комплексу протиепідемічних заходів для профілактики кору відповідно до цієї Інструкції.
     2.2. Забезпечити облік та своєчасне обстеження всіх хворих на кір, включаючи вірусологічні дослідження.
     2.3. Забезпечити дотримання "холодового ланцюга" при транспортуванні, зберіганні та використанні комбінованої вакцини проти кору, паротиту, краснухи (далі - вакцини КПК) та проб для вірусологічних досліджень.
     2.4. Забезпечити високий рівень (97%) охоплення щепленнями проти кору дітей згідно з календарем профілактичних щеплень.
{ Підпункт 2.4 пункту 2 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
     2.5. Провести семінари з лікарями-інфекціоністами, епідеміологами, педіатрами щодо виконання цього наказу в лікувально-профілактичних і санітарно-епідеміологічних закладах протягом 2005-2006 років.
     3. Директору Інституту епідеміології та інфекційних хвороб АМН України (Сельнікова О.П.), за згодою:
     3.1. Здійснювати вхідний контроль за якістю вакцин, які містять протикоровий компонент.
     3.2. Проводити аналіз епідемічної ситуації з кору та ефективності імунопрофілактики в країні.
     3.3. Розробити науково обґрунтовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення вакцинопрофілактики кору.
     4. Головному лікарю Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України (Некрасова Л.С.):
     4.1. Здійснювати аналіз епідемічної ситуації з кору та ефективності імунопрофілактики в країні.
     4.2. Надавати організаційно-методичну допомогу обласним санітарно-епідеміологічним станціям у здійсненні комплексу протиепідемічних заходів щодо профілактики кору.
     4.3. Узагальнювати звіти з регіонів щодо захворюваності на кір та забезпечити подання звіту в Міністерство охорони здоров'я України та Європейське регіональне бюро ВООЗ.
     5. Заступнику директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України (Мухарська Л.М.):
     5.1. Проводити моніторинг за виконанням програми ВООЗ з ліквідації кору до 2007 року та сертифікації України як території, на якій передача збудника буде перервана.
     5.2. Забезпечити своєчасну закупівлю, зберігання та доставку в регіони вакцини КПК з належним дотриманням "холодового ланцюга".
     6. Уважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ УРСР від 28.04.86 N 259 "О мерах по совершенствованию профилактики кори" та таким, що не застосовується на території України, наказ МОЗ СРСР від 28.03.86 N 426 "О мерах по совершенствованию профилактики кори".
     7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бережнова С.П.
 Міністр                                               М.Є.Поліщук 
 
 ПОГОДЖЕНО: 
 
 Академія медичних наук України 
 
 Віце-президент                                        Ю.І.Кундієв 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров'я України
17.05.2005 N 188
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 липня 2005 р.
за N 811/11091
 
ІНСТРУКЦІЯ
щодо організації епідеміологічного нагляду
за кором
 
1. Загальні положення
     1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" ( 1645-14 ) та згідно з Положенням про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженим Указом Президента України від 24.07.2000 N 918 ( 918/2000 ) (із змінами).
     Метою епідеміологічного нагляду за кором є подальше зниження захворюваності та створення передумов для її ліквідації (елімінації).
     Для ефективного проведення епідеміологічного нагляду необхідна чітка взаємодія закладів охорони здоров'я, об'єднання спеціалістів різного профілю - епідеміологів, інфекціоністів, терапевтів, педіатрів, імунологів, вірусологів.
     1.2. У цій Інструкції наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
     Клінічне визначення випадку захворювання на кір:
     - будь-який хворий з лихоманкою і генералізованою плямисто-папульозною висипкою (не везикулярною) та з одним з таких симптомів: кашлем, ринітом чи кон'юнктивітом;
     - будь-який хворий, у якого медичний працівник підозрює захворювання на кір.
     Підтвердження діагнозу:
     - клінічно підтверджений випадок захворювання на кір - випадок захворювання, що відповідає клінічному визначенню випадку кору;
     - лабораторно підтверджений випадок захворювання на кір - випадок захворювання, який відповідає клінічному визначенню випадку кору, підтверджений результатами лабораторних досліджень або епідеміологічно пов'язаний з лабораторно підтвердженим випадком.
     Епідеміологічний зв'язок визначається у разі безпосереднього контакту пацієнта з хворим, у якого захворювання підтверджене лабораторно і висипка з'явилась за 7-18 днів до виникнення захворювання у контактного.
     При спорадичній захворюваності лабораторно обстежуються всі зареєстровані випадки захворювання на кір, при виникненні спалахів - перші 3-5 випадків.
     Діагноз кору може бути відмінений у разі, якщо хворий був обстежений клінічно, епідеміологічно і лабораторно та отримані негативні результати обстеження.
     Спалах - декілька захворювань (3 і більше), які епідеміологічно пов'язані між собою спільним джерелом чи фактором передачі.
     1.3. Епідеміологічний нагляд за кором включає збір інформації щодо захворюваності, аналіз отриманої інформації і розробку на цій основі планів профілактичних і протиепідемічних заходів.
2. Порядок забезпечення епідеміологічного нагляду
за кором у лікувально-профілактичних закладах
     2.1. Виявлення хворих на кір та з підозрою на нього, установлення діагнозу відповідно до клінічного визначення випадку захворювання на кір, а також забезпечення реєстрації випадків захворювання на кір в установленому порядку здійснюється лікувально-профілактичними закладами.
     2.2. На кожен виявлений випадок захворювання на кір, а також при підозрі на це захворювання медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, а також ті, що займаються приватною практикою, направляють протягом 12 годин Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення (форма N 058/о) ( za686-06 ), затверджене наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10.01.2006 N 1 ( z0686-06 ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08.06.2006 за N 686/12560, до територіальної санітарно-епідеміологічної станції за місцем проживання хворого.
{ Пункт 2.2 розділу 2 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
     2.3. Кожен випадок захворювання на кір підлягає реєстрації та обліку за місцем його виявлення у Журналі обліку інфекційних захворювань (форма N 060/о) ( za687-06 ), затвердженому наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10.01.2006 N 1 ( z0686-06 ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08.06.2006 за N 686/12560.
{ Пункт 2.3 розділу 2 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
     2.4. У разі зміни діагнозу закладом охорони здоров'я про це повідомляється не пізніше ніж протягом 12 годин заклад чи установа державної санітарно-епідеміологічної служби, до яких надіслало екстрене повідомлення.
     2.5. Щомісяця забезпечується подання звітів щодо захворюваності на кір до обласних санітарно-епідеміологічних станцій, які, у свою чергу, подають інформацію до Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України для подальшого узагальнення та подання інформації до Всесвітньої організації охорони здоров'я (додаток 1).
     2.6. Готується щомісячна звітність щодо захворюваності на кір згідно з формою ВООЗ (додаток 1) та направляється до територіальної санітарно-епідеміологічної станції терміном до 15 числа кожного місяця.
     2.7. Проводиться облік захворюваності на кір відповідно до тяжкості клінічного перебігу, наявності ускладнень та летальних випадків від кору.
     2.8. Направляється повідомлення про летальні випадки від кору до територіальної санітарно-епідеміологічної станції відповідно до додатка 3.
     2.9. Проводиться госпіталізація за клінічними чи епідеміологічними показами.
     Обов'язковій госпіталізації підлягають хворі з тяжкими клінічними формами; з дитячих установ з постійним перебуванням дітей (дитячі будинки, школи-інтернати, лікувально-профілактичні та оздоровчі заклади тощо); особи, що проживають у гуртожитках та в незадовільних побутових умовах.
     2.10. Медичні працівники лікувально-профілактичних закладів здійснюють забір крові для серологічного обстеження від усіх хворих і з підозрою на кір, при спорадичній захворюваності та при виникненні спалаху (перші 3-5 випадків) для лабораторного підтвердження випадків захворювань на кір.
     2.11. Медичні працівники лікувально-профілактичних закладів забезпечують доставку сироваток крові до вірусологічних лабораторій обласних/міських санітарно-епідеміологічних станцій за формою, затвердженою наказом МОЗ України від 30.12.2003 N 631 ( v0631282-03 ) "Про створення лабораторної мережі з діагностики кору, краснухи та епідемічного паротиту".
     2.12. У разі виявлення хворого або спалаху на кір в організованих колективах медичні працівники разом з лікарем-епідеміологом територіальної санітарно-епідеміологічної станції розробляють план протиепідемічних заходів та проводять епідрозслідування, яке передбачає:
     - проведення санітарно-гігієнічних заходів;
     - максимально можливу ізоляцію групи (класу) від іншого колективу на 21 день;
     - заборону приймання нещеплених осіб і осіб без довідки про щеплення, про перенесене захворювання на кір на термін карантину;
     - установлення щоденного медичного нагляду за особами, які знаходились протягом 21 дня у контакті з хворим на кір;
     - медогляд осіб, які перебували в контакті з хворим на кір, установлення часу спілкування з хворим, а також імунний статус і наявність захворювання на кір в анамнезі;
     - вакцинацію контактних осіб у віці від 12 місяців до 30 років, які не хворіли на кір, не щеплені проти кору (не мають документально підтверджених відомостей про щеплення) не пізніше 72 годин з моменту виявлення першого хворого. Діти у віці від 12 місяців до 6 років підлягають щепленню вакциною КПК. Щепленню моновакциною проти краснухи підлягають дівчата 15-річного віку, а хлопці 15-річного віку - моновакциною проти паротиту.
     2.13. Складання планів профілактичних щеплень та звітності щодо їх виконання.
     2.14. Своєчасне проведення планових профілактичних щеплень здійснюється згідно з календарем профілактичних щеплень.
{ Пункт 2.14 розділу 2 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
     2.15. Створення умов зберігання вакцинальних препаратів при необхідному температурному режимі "холодовий ланцюг", поновлення необхідного для цього холодового обладнання у разі його непридатності у лікувально-профілактичних закладах.
3. Порядок забезпечення епідеміологічного нагляду
за кором у санітарно-епідеміологічних закладах
     3.1. Реєстрація випадку кору чи підозри на це захворювання здійснюється в Журналі обліку інфекційних захворювань (форма N 060/о) ( za687-06 ), затвердженому наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10.01.2006 N 1 ( z0686-06 ), на основі Екстреного повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення (форма N 058/о) ( za686-06 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10.01.2006 N 1, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08.06.2006 за N 686/12560.
{ Пункт 3.1 розділу 3 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 213 ( z0544-11 ) від 14.04.2011 }
     3.2. Складання щомісячних звітів щодо захворюваності на кір згідно з формою N 1 "Звіт про окремі інфекції і паразитарні захворювання" (місячна) та формою N 2 "Звіт про окремі інфекції і паразитарні захворювання" (річна), які затверджені наказом Держкомстату України від 01.09.99 N 299 ( v0299202-99 ) (із змінами).
     3.3. Узагальнення територіальних щомісячних зведень щодо захворюваності на кір, які надаються лікувально-профілактичними закладами. Щомісячний звіт з узагальненими даними про захворюваність на кір з регіонів згідно з формою ВООЗ (додаток 1) подається до Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України до 15 числа кожного місяця, яка, у свою чергу, направляє узагальнений звіт до МОЗ України та Європейського регіонального бюро ВООЗ - до 25 числа кожного місяця.
     3.4. Розроблення щорічних планів профілактичних щеплень населення.
     3.5. Забезпечення нагляду за проведенням профілактичних щеплень у лікувально-профілактичних закладах.
     3.6. Проведення епідеміологічного розслідування у вогнищах кору.
     Епідеміологічне розслідування кожного випадку захворювання на кір і з підозрою захворювання на кір здійснюється лише при спорадичній захворюваності.
     При середньому та високому рівнях захворюваності на кір епідеміологічне розслідування проводиться лише в організованих колективах з метою встановлення джерела інфекції, визначення границь вогнища і виявлення контактних осіб.
     3.7. Розслідування спалахів кору та складання планів профілактичних та протиепідемічних заходів щодо їх локалізації. Повідомлення про спалах кору (додаток 2) подається до МОЗ України та Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України міськими, обласними санітарно-епідеміологічними станціями протягом 24 годин після реєстрації 3 випадків захворювання, проміжні повідомлення - при зростанні захворюваності до 15 та більше випадків, заключне повідомлення - через 21 день після реєстрації останнього випадку захворювання.
     3.8. Направлення сироваток крові від хворих на кір та з підозрою на це захворювання до регіональних лабораторій - вірусологічних лабораторій Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України, Донецької та Одеської обласних санітарно-епідеміологічних станцій.
     Регіональні лабораторії, у свою чергу, направляють до Центральної лабораторії з діагностики кору позитивні зразки сироваток та 5% сумнівних проб від числа досліджених сироваток крові.
     3.9. Вивчення та узагальнення результатів дослідження про стан імунітету, які включають:
     - число осіб, обстежених серологічно з метою виявлення наявності і напруженості імунітету проти кору (з указівкою віку обстежених осіб);
     - число осіб, у яких за даними серологічного обстеження імунітет до кору відсутній (з указівкою віку серонегативних осіб).
     3.10. Проведення епідеміологічного аналізу захворюваності на кір (за роками, місяцями, територіальними одиницями, віковими та соціальними групами населення, вакцинованих, ревакцинованих, нещеплених). Необхідно окремо виділяти випадки, які сталися на інших територіях, та місцеві випадки захворювань на кір з визначенням територій, вільних від інфекції, та територій, на які було завезено інфекцію випадково, з поширенням та без наступного поширення інфекції.
     Захворюваність аналізується як за поточний рік, так і в динаміці за останні 5 років, що є необхідним для об'єктивної оцінки епідемічної ситуації та подальшого її прогнозу. Важливо визначити середньобагаторічний показник захворюваності за цей період, що дає змогу виявити благополучні та неблагополучні території. Окремому аналізу підлягає захворюваність у роки періодичного або епідемічного підйому з установленням причин активізації епідемічного процесу в ці роки.
     3.11. Проведення розслідування кожного випадку летальності від кору, зазначеного у повідомленні (додаток 3).
     3.12. Проведення епідеміологічного аналізу спалахів кору (за місяцями, роками, територіальними одиницями, віковими групами населення, причинами виникнення).
     3.13. Охоплення щепленнями проти кору (за роками, територіальними одиницями, віковими та соціальними групами населення).
     3.14. Визначення стану імунітету проти кору (за роками, територіальними одиницями, віковими групами населення).
     3.15. Здійснення нагляду за умовами зберігання та транспортування імунобіологічних препаратів.
4. Критерії якості епідеміологічного нагляду за кором:
------------------------------------------------------------------
|- відсоток районів, які подають щомісячні повні  |     > 95%    |
|звіти                                            |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- відсоток районів, які подають звіти протягом   |     > 95%    |
|місяця за звітний період (показник своєчасності) |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- відсоток зареєстрованих випадків захворювань на|     > 95%    |
|кір, для яких зібрані основні дані (вік, стан    |              |
|щепленості, територія)                           |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- відсоток спалахів з лабораторно підтвердженим  |     > 95%    |
|діагнозом                                        |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- своєчасність надання інформації щодо спалаху   |     100%     |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- своєчасність локалізації спалаху               |   у межах    |
|                                                 |інкубаційного |
|                                                 |   періоду    |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- відсоток лабораторно обстежених випадків       |  100% (при   |
|захворювань на кір                               | спорадичній  |
|                                                 |   захворю-   |
|                                                 |   ваності)   |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- відсоток лабораторно підтверджених випадків    |     > 80%    |
|захворювань на кір                               |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- рівень охоплення вакцинацією та ревакцинацією  |     > 95%    |
|проти кору (точні дані)                          |              |
|-------------------------------------------------+--------------|
|- діюча система звітності про негативні наслідки |  так чи ні   |
|після щеплень                                    |              |
------------------------------------------------------------------ 
     5. Критерії оцінки ефективності епідеміологічного нагляду за кором:
     - тенденція зниження рівня захворюваності і зниження його до спорадичного рівня (поодинокі випадки без розповсюдження);
     - зміна вікової структури захворюваності, а також структури на фоні загального зниження захворюваності;
     - подовження міжепідемічного періоду захворюваності;
     - зміна сезонного розподілу захворюваності;
     - зниження кількості вогнищ;
     - дотримання термінів подання оперативної інформації.
     6. Головні критерії епідемічного благополуччя:
     - середній багаторічний показник захворюваності повинен бути < 5,0 випадків на 100 тис. населення (у країні за період 1994-2003 рр. зареєстровано 12 випадків на 100 тис. населення);
     - кількість серонегативних осіб при плановому обстеженні різних груп населення не повинна, за стандартами Європейського регіонального бюро ВООЗ, перебільшувати 15% у віці до 5 років, 10% - 5-9 років та 5% - 10 і більше років.
     7. Оцінка рівня захворюваності:
     - спорадична захворюваність - поодинокі випадки без подальшого розповсюдження;
     - низький - < 5,0 на 100 тис.  населення (у  країні  2,25  на 
100 тис. населення);
     - середній - 5,0 на 100 тис. населення;
     - високий  -  >  10,0  на 100 тис.  (у країні >18 на 100 тис. 
населення).
     За даними критеріями виявляються проблемні території, де першочерговим завданням є встановлення причин активізації епідемічного процесу та застосування оперативних рішень для поліпшення епідемічної ситуації.
 Заступник директора 
 Департаменту державного 
 санітарно-епідеміологічного 
 нагляду                                             Л.М.Мухарська 
Додаток 1
до пунктів 2.5, 2.6, 3.3
Інструкції щодо організації
епідеміологічного нагляду
за кором
 
ЩОМІСЯЧНИЙ ЗВІТ
щодо захворюваності на кір
 
----------------------------------------------------------------------------
|Область                |Дата представлення     |Відповідальна особа       |
|                       |звіту                  |                          |
|-----------------------+-----------------------+--------------------------|
|                       |                       |                          |
|--------------------------------------------------------------------------|
|                               Вікова група                               |
|--------------------------------------------------------------------------|
|Стан             | < 1 |1-4  | 5-9 |10-14|15-19|20-29|30 +|  вік   |усього|
|щепленості       |року |років|років|років|років|років|    |невідомо|      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|0 доз            |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|1 доза           |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|2 + дози         |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|Невідома         |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|кількість щеплень|     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|УСЬОГО           |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|Кількість        |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|лабораторно      |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|підтверджених    |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|випадків         |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|Кількість        |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|госпіталізованих |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-----------------+-----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|Кількість        |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
|померлих         |     |     |     |     |     |     |    |        |      |
---------------------------------------------------------------------------- 
 
 _____________________ 
  (підпис виконавця) 
 
 Заступник директора 
 Департаменту державного 
 санітарно-епідеміологічного 
 нагляду                                             Л.М.Мухарська 
Додаток 2
до пункту 3.7
Інструкції щодо організації
епідеміологічного нагляду
за кором
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про спалах кору
1. Місце виникнення спалаху (область, місто, район, село).
     2. Перелік вогнищ спалаху: у побуті, організованому колективі (назва закладу чи установи).
     3. Дата першого захворювання, другого, третього та наступних.
     4. Дата закінчення спалаху (за датою останнього виявленого хворого).
     5. Діагноз попередній.
     6. Діагноз остаточний (дата лабораторно підтвердженого етіологічного фактора).
     7. Число хворих (усього)
     8. Стан щепленості хворих:
-----------------------------------------------------------------------
|Кількість доз| < 1|1-4  |5-9  |10-14|15-19|20-29|30 +|  Вік   |Усього|
|             |року|років|років|років|років|років|    |невідомо|  доз |
|-------------+----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|О доз        |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-------------+----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|1 доза       |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-------------+----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|2 + дози     |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
|-------------+----+-----+-----+-----+-----+-----+----+--------+------|
|Невідома     |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
|кількість    |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
|щеплень      |    |     |     |     |     |     |    |        |      |
----------------------------------------------------------------------- 
     9. Госпіталізовано.
     10. Померло.
     11. Форми перебігу хвороби (легка - з них щеплених згідно з віком; середньої тяжкості - з них щеплених згідно з віком; тяжка - з них щеплених згідно з віком).
     12. Кількість хворих з лабораторно підтвердженим діагнозом.
     13. Завезення інфекції (так, ні, нема даних).
     14. Причини та обставини, що сприяли виникненню спалаху: відсутність імунітету проти кору у хворого та контактних осіб, указати їх вакцинальний стан, зв'язок з місцевими випадками кору або завізними.
     15. Заходи, які здійснені обласними, районними установами охорони здоров'я з локалізації і ліквідації спалахів.
     16. Усього обстежено контактних.
     16.1. З них дітей до 15 років.
     17. Проведено екстрену вакцинацію контактних (кількість осіб) згідно з установленим імунним статусом (кількість осіб вакцинованих, ревакцинованих).
     18. Виписано із стаціонару, усього.
     18.1. З них дітей до 15 років.
 Заступник директора 
 Департаменту державного 
 санітарно-епідеміологічного 
 нагляду                                             Л.М.Мухарська 
Додаток 3
до пунктів 2.8, 3.11
Інструкції щодо організації
епідеміологічного нагляду
за кором
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про летальні випадки від кору
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N |Області| Прізвище,| Вік |Місто/|Професія|                          ДАТИ                         | Остаточний  |
|з/п|       |ім'я та по|     | село |        |                                                       |   діагноз,  |
|   |       | батькові |     |      |        |-------------------------------------------------------|    у т.ч.   |
|   |       |          |     |      |        | щеп-  |захво- |звер-|поперед-|госпіта-| устано-|смерті| клінічний та|
|   |       |          |     |      |        | лення |рювання|нення| нього  |лізації | влення |      |  паталого-  |
|   |       |          |     |      |        | проти |       |     |діагнозу|        |діагнозу|      | анатомічний,|
|   |       |          |     |      |        | кору  |       |     |        |        |        |      | лабораторно |
|   |       |          |     |      |        |(W, RW)|       |     |        |        |        |      |підтверджений|
|---+-------+----------+-----+------+--------+-------+-------+-----+--------+--------+--------+------+-------------|
| 1 |   2   |     3    |  4  |   5  |    6   |   7   |   8   |  9  |   10   |   11   |  12    |  13  |     14      |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
 
 Заступник директора 
 Департаменту державного 
 санітарно-епідеміологічного 
 нагляду                                             Л.М.Мухарська
 


Інші НПА

Лист ВРУ №3358-VI від 13.05.2011 ОСНОВНІ НАПРЯМИ бюджетної політики на 2012 рік Лист МОНмолодьспорт №1/9-556 від 21.07.2011 Щодо організації навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році Лист КМУ №64-р від 30.01.2012 Про внесення зміни в додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 р. № 310 Лист ВСУ №20 від 18.01.2012 Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах “Артек” і “Молода гвардія” Лист КМУ №1383 від 28.12.2011 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для працівників Національної академії наук Лист КМУ №1347 від 28.12.2011 Про призначення уповноважених Кабінету Міністрів України з питань співробітництва на прикордонних водах та їх заступників Лист ВСУ №101-р від 25.01.2012 Про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України Лист ВСУ №228 від 21.03.2012 Про утворення Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами Лист ВСУ №229 від 21.03.2012 Про внесення змін у додаток 24 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 Лист НБУ №29-113/907 від 11.09.2012 Роз'яснення щодо окремих вимог постанови № 308