Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про бібліотеки і бібліотечну справу від 27.01.1995 № 32/95-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про бібліотеки і бібліотечну справу
Стаття 7. Національна бібліотека України 

Національна бібліотека України є провідним культурним, освітнім, науково-інформаційним державним закладом, що здійснює функції науково-дослідного, методичного та координаційного центру з питань бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, бере участь у розробленні державної політики в галузі бібліотечної справи та її реалізації. { Частина перша статті 7 в редакції Закону N 1388-VI від 21.05.2009 }
  Національна бібліотека України володіє потужним фондом вітчизняних і найважливіших науково значущих зарубіжних документів і задовольняє найрізноманітніші потреби суспільства, сприяє розвитку науки, освіти, культури, здійснює міжнародне співробітництво у формуванні та використанні світових бібліотечних ресурсів.

Бібліотечний фонд національної бібліотеки України є національним культурним надбанням Українського народу, невід'ємною складовою частиною культурної спадщини та перебуває під охороною держави.

Загальнодержавне спрямування діяльності національної бібліотеки України забезпечується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

Національна бібліотека України має право на одержання обов'язкового безоплатного примірника документів згідно із законом.

Статус національної надається державній бібліотеці згідно із законодавством.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті