Ст. 30 ЗУ Про ЦВК від 30.06.2004 № 1932-IV
Почніть консультацію з юристом онлайн
Про ЦВК
Стаття 30. Підстави та порядок припинення повноважень члена Комісії
1. Повноваження члена Комісії припиняються у зв’язку з прийняттям рішення Верховною Радою України про звільнення його з посади.
{Частину другу статті 30 виключено на підставі Закону № 879-VII від 13.03.2014}
2. Закінчення строку повноважень члена Комісії є підставою для звільнення його з посади.
3. Повноваження члена Комісії можуть бути припинені достроково шляхом звільнення його з посади з підстав і в порядку, встановлених цим Законом.
4. Підставами дострокового припинення повноважень члена Комісії є:
1) особиста заява про складення повноважень;
2) досягнення шістдесятип'ятирічного віку;
3) припинення громадянства України;
4) вибуття на постійне місце проживання за межі України;
5) недотримання вимог щодо несумісності з іншими видами діяльності, встановлених частинами третьою, п'ятою статті 7 цього Закону;
6) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;
7) визнання недієздатним, безвісно відсутнім чи оголошення померлим;
8) порушення членом Комісії присяги;
9) неможливість виконання своїх повноважень за станом здоров'я.;
10) набрання законної сили судовим рішенням, відповідно до якого члена Комісії притягнуто до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".
5. У разі смерті члена Комісії його повноваження вважаються припиненими з дня його смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть.
{Частина п'ята статті 30 в редакції Закону № 1184-VII від 08.04.2014}
6. Подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади з підстав, передбачених пунктами 2-10 частини четвертої цієї статті, вноситься Головою Комісії Президенту України.
7. Подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена Комісії щодо Голови Комісії з підстав, передбачених пунктами 2-10 частини четвертої та частиною п'ятою цієї статті, вноситься заступником Голови Комісії Президенту України.
8. Подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади з підстав, передбачених пунктами 6 і 10 частини четвертої цієї статті, вноситься Головою Комісії або заступником Голови Комісії Президентові України у триденний строк з дня отримання копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.
9. При виникненні підстав, зазначених у частині четвертій цієї статті, Президент України у тридцятиденний термін вносить до Верховної Ради України подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена Комісії.
10. Верховна Рада України за результатами розгляду подання Президента України щодо дострокового припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена Комісії приймає відповідне рішення.
{Частина десята статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1184-VII від 08.04.2014}
11. Президент України завчасно, але не пізніш як через 30 днів з дня припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена Комісії подає до Верховної Ради України кандидатуру особи, що пропонується на посаду члена Комісії замість вибулого.
{Частина одинадцята статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1184-VII від 08.04.2014}
{Частину дванадцяту статті 30 виключено на підставі Закону № 1184-VII від 08.04.2014}
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
ПДР України 19.1 Використання зовнішніх світлових приладів Про третейські суди Стаття 2. Визначення термінів Скачать Закон України Про оцінку земель Про виконавче провадження Стаття 34. Зупинення вчинення виконавчих дій Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Стаття 7. Єдиний державний реєстр