Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 19 ЗУ Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України від 23.02.2006 № 3475-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України
Стаття 19. Соціальний захист особового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

1. Особовий склад Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України під час виконання покладених на нього обов’язків діє на підставі, у межах своїх повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Ніхто інший, за винятком уповноважених посадових осіб державних органів у передбачених законами України випадках, не має права втручатися в законну діяльність особового складу.

2. Особовому складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України видається службове посвідчення.

3. Військовослужбовці Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України мають право на носіння форменого одягу із знаками розрізнення. Встановлення форми одягу і знаків розрізнення визначається Положенням, розробленим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сферах організації спеціального зв’язку, захисту інформації, телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України.

4. Використання військових звань, відзнак, форменого одягу, службового посвідчення особою, яка не належить до особового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, тягне за собою відповідальність, передбачену законом.

5. Забезпечення курсантів (слухачів) Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України грошовим забезпеченням, харчуванням, форменим одягом і місцем проживання на час навчання здійснюється відповідно до законодавства.

6. Особовий склад Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України при виконанні службових обов’язків має право безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту загального користування (крім таксі), залізничного та водного транспорту приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів.

7. Військовослужбовцям Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України можуть надаватися додаткові відпустки терміном до 10 діб із збереженням грошового забезпечення за сімейними обставинами та з інших поважних причин у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сферах організації спеціального зв’язку, захисту інформації, телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України.

Стаття 1 ...17 18 19 20 21 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті