Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 19 ЗУ Про фінансову реструктуризацію від 14.06.2016 № 1414-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про фінансову реструктуризацію
Стаття 19. Початок проведення процедури фінансової реструктуризації

1. Секретаріат реєструє заяву про реструктуризацію, отриману від боржника.

 

Секретаріат перевіряє відповідність заяви та згоди на реструктуризацію вимогам статті 18 цього Закону та не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після реєстрації заяви приймає рішення про початок проведення процедури фінансової реструктуризації.

 

У разі відсутності або невідповідності заяви чи згоди вимогам статті 18 цього Закону або подання повторної заяви боржником до спливу строку, визначеного частиною другою статті 4 цього Закону, секретаріат повертає боржнику заяву про реструктуризацію без розгляду та без початку процедури фінансової реструктуризації із зазначенням причин повернення.

 

Секретаріат не пізніше наступного робочого дня після реєстрації заяви надсилає кредиторам, визначеним у додатках до заяви про реструктуризацію, повідомлення, в якому зазначаються дата, час, місце проведення перших зборів залучених кредиторів та контактні дані секретаріату і боржника.

 

Дата проведення перших зборів залучених кредиторів повинна бути призначена не раніше ніж через сім робочих днів та не пізніше ніж протягом десяти робочих днів від дати початку процедури фінансової реструктуризації.

 

2. У разі прийняття секретаріатом рішення про початок процедури фінансової реструктуризації боржник не пізніше ніж за сім робочих днів до перших зборів залучених кредиторів повинен надати залученим кредиторам таку інформацію:

 

1) обґрунтування необхідності реструктуризації зобов’язань боржника у довільній формі;

 

2) довідку про повний об’єм зобов’язань боржника в розрізі основних кредиторів та/або груп кредиторів на останню доступну дату, в тому числі:

 

фінансових установ;

 

пов’язаних осіб боржника;

 

кредиторів, що є пов’язаними особами боржника (за наявності);

 

інших кредиторів;

 

забезпечених кредиторів із зазначенням виду та предмета забезпечення;

 

3) інформацію про наявність простроченої заборгованості згідно з чинними договорами, існування права вимоги кредиторів дострокового погашення кредитів згідно з чинними договорами, наявність порушень чинних договорів забезпечення;

 

4) інформацію про наявність та стан забезпечення боржника та майнових поручителів;

 

5) очікування боржника щодо основних операційних та фінансових показників на найближчі 12 місяців у довільній формі;

 

6) перелік існуючих судових та виконавчих проваджень щодо боржника, сторін судового (виконавчого) провадження, номер справи, назва суду, арбітражу або іншого органу, який розглядає справу, або органу державної виконавчої служби України, в якому відкрито виконавче провадження, стислий опис предмета спору та поточний статус судового (виконавчого) провадження.

 

3. Не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після початку проведення процедури фінансової реструктуризації секретаріат надсилає усім кредиторам та пов’язаним особам боржника, визначеним у додатках до заяви про реструктуризацію, повідомлення про початок проведення процедури фінансової реструктуризації, а також розміщує таке повідомлення на веб-сайті секретаріату.

 

Повідомлення про початок проведення процедури фінансової реструктуризації боржника повинно містити:

 

1) повне найменування боржника, його поштову адресу, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

 

2) перелік залучених кредиторів;

 

3) перелік пов’язаних осіб боржника;

 

4) дату початку проведення процедури фінансової реструктуризації;

 

5) інформацію про запровадження мораторію;

 

6) дату, час та місце проведення перших зборів залучених кредиторів.

 

Боржник має право доповнювати перелік залучених кредиторів шляхом надіслання до секретаріату повідомлення та згоди такого залученого кредитора на реструктуризацію. Такі зміни можуть бути внесені не пізніше ніж за два робочі дні до дня проведення перших зборів залучених кредиторів.

 

Не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після отримання повідомлення про внесення змін до переліку залучених кредиторів секретаріат:

 

повідомляє усім залученим кредиторам про такі зміни;

 

оновлює повідомлення про початок проведення процедури фінансової реструктуризації, розміщене на власному веб-сайті;

 

надсилає такому залученому кредитору інформацію, визначену частинами першою та другою цієї статті.


Стаття 1 ...17 18 19 20 21 ...31

Перейти до статті