Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 21 ЗУ Про мисливське господарство та полювання від 22.02.2000 № 1478-III


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про мисливське господарство та полювання
Стаття 21. Ведення мисливського господарства 

Ведення мисливського господарства здійснюється користувачами мисливських угідь.

Не допускається користування мисливськими тваринами та ведення мисливського господарства без оформлення відповідних документів у встановленому цим Законом порядку.

Умови ведення мисливського господарства визначаються у договорі, який укладається між центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, і користувачами мисливських угідь. { Частина третя статті 21 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI від 16.10.2012 }
  Форма договору встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища. { Частина четверта статті 21 в редакції Закону N 5462-VI від 16.10.2012 }
  Для потреб мисливського господарства користувачі мисливських угідь мають право у встановленому порядку, за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на мисливських угіддях необхідні будівлі та біотехнічні споруди, вирощувати кормові культури, створювати захисні насадження, проводити штучне обводнення, здійснювати інші заходи, пов'язані з веденням мисливського господарства, які не суперечать законодавству та інтересам власників або користувачів земельних ділянок.

Відносини між власниками або користувачами земельних ділянок і користувачами мисливських угідь регулюються відповідними договорами.

Стаття 1 ...19 20 21 22 23 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті