Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 47 ЗУ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень від 02.06.2016 № 1403-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів
Стаття 47. Асоціація приватних виконавців України

1. Асоціація приватних виконавців України є некомерційною професійною організацією, що об’єднує всіх приватних виконавців України та утворюється з метою забезпечення реалізації завдань самоврядування приватних виконавців.

 

2. Асоціація приватних виконавців України є юридичною особою та діє через організаційні форми самоврядування приватних виконавців, передбачені цим Законом.

 

3. Асоціація приватних виконавців України:

 

1) представляє приватних виконавців у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими і службовими особами, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями;

 

2) захищає професійні права приватних виконавців;

 

3) забезпечує високий професійний рівень та розвиток приватних виконавців;

 

4) забезпечує престижність професії приватного виконавця;

 

5) організовує перевірку оприлюднених фактів, що принижують честь і гідність, ділову репутацію приватного виконавця, та вживає заходів щодо їх спростування;

 

6) здійснює інші повноваження відповідно до цього Закону.

 

4. Асоціація приватних виконавців України утворюється з’їздом приватних виконавців України та не може бути реорганізована. Асоціація приватних виконавців України може бути ліквідована лише на підставі закону.

 

5. Статут Асоціації приватних виконавців України затверджується з’їздом приватних виконавців України та є її установчим документом.

 

6. З моменту державної реєстрації Асоціації приватних виконавців України її членами стають усі приватні виконавці, інформація про яких внесена до Єдиного реєстру приватних виконавців України.

 

7. Приватний виконавець стає членом Асоціації приватних виконавців України з дня внесення інформації про нього до Єдиного реєстру приватних виконавців України.

 

8. Приватний виконавець зобов’язаний сплачувати членські внески Асоціації приватних виконавців України.

 

9. У разі припинення діяльності приватного виконавця припиняється і його членство в Асоціації приватних виконавців України.

 

10. Бюджет Асоціації приватних виконавців України формується за рахунок сплати приватними виконавцями членських внесків, а також надходжень від іншої діяльності відповідно до статутних документів Асоціації приватних виконавців України.

 

Установлення органами самоврядування приватних виконавців інших обов’язкових внесків, не передбачених цим Законом, забороняється.


Стаття 1 ...45 46 47 48 49 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті